گروه صنعتی مینو


ثبت نام

فیلدهای اجباری
فیلدهای اختیاری
/ /
قوانین کلوب مشتریان مینو

قوانین کلوپ مینو

گروه های کاربری :

مدیران : به عنوان مسئول اصلی ، وظیفه تعیین قوانین برای تالارها ، نظارت و هدایت تاپیک ها و بحث ها و احیانا حذف ویرایش یا انتقال بحث ها به تالار مربوط را بر عهده دارند .

ناظرین :به عنوان دستیار مدیران و بر اساس وظایف و دسترسی های تعیین شده در انجام امور مدیریتی و نظارت بر عملکرد کاربران و محتوای درج شده به مدیران کمک خواهند کرد.

کاربران : عضویت در “کلوپ مینو” رایگان بوده و هر شخص بعد از عضویت در کلوپ مینو میتواند به عنوان کاربر از کلیه امکانات ارایه شده در این شبکه اجتماعی استفاده کند. فعالیت در این شبکه اجتماعی برای کاربران منوط به رعایت کلیه قوانین تعیین شده توسط مدیران این وب سایت میباشد .

منع فعالیت سیاسی :

هر گونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد. قوانین عمومی :


1. تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات و عکس مناسب جهت استفاده در پنل کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات یا عکس رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به تالارها قطع خواهد شد.

2.کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در تاپیک ها و پیام خصوصی از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي قطع خواهد شد.

3. عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک می باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...

4.در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

5. لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، تالار مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در تالار نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

6. لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين موضوع جداگانه مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک موضوع خودداري فرماييد .

7. لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد.

8. لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن تاپيک ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک تاپيک عمومي باز کنيد.

9. از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در تالار های مختلف خودداري كنيد. طبق قانون شماره 5 کلوپ مینو مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن تالار نامه خود را ارسال كنيد. 


فعالیت های ممنوعه :

10. لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در تالارها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران و شبکه اجتماعی کلوپ مینو و عرف حاکم به اجتماع ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

11. هر گونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و ...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی طبق قوانین برخورد خواهد شد!

12. هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه طبق قوانین برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي قطع خواهد شد.

در صورت تکرار قانون شکنی ، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت در جهت تخریب جو کلوپ مینو و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی ؛ حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی ، برای این سایت محفوظ است

13. “کلوپ مینو” برای کاربرانی که با هدف اشتراک گذاری علم و دانش و تجربه خود در این سایت فعالیت می کنند ، ارزش و اعتبار قائل می شود و به دلیل حمایت از این عزیزان از فعالیت کاربران مخرب، ارسال کننده اسپم و غرض ورز و یا کسانی که بصورت غیر رسمی اقدام به تبلیغ یک مرکز بخصوص بنمایند جلوگیری خواهد نمود..

14. خواهشمندیم از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت این سایت جدا خودداري كنيد.

15. هر نوع تبلیغ و یا فعالیت به نفع سایتهای رقیب ممنوع است.

16. هرنوع دادن لینک به موسسات تجاری و ذکر آدرس و تلفن و ایمیل بدون قرار داد تجاری با کلوپ مینو ممنوع است.

17. در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح کلوپ مینو بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد !

18. تا اطلاع ثانوی بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه تالار ها ممنوع ميباشد.

19. لطفا از ليست كردن سايت هاي كرك - سريال – و ارز جدا خودداري كرده و مستقيما به آنها لينك فعال ندهيد.

20. در صورت مشاهده تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا بر خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق لینک گزارش پست نامناسب اطلاع دهید.
حریم خصوصی:

21.انتشار اخبار و حواشی مربوط به حریم خصوصی افراد چه معرف و چه غیر معروف ممنوع است.

22.انتشار اطلاعات خصوصی کاربران و هر نوع تفحص و کنجکاوی در این زمینه در کلوپ مینو ممنوع است.

23.انتشار پیام های خصوصی در تاپیک ها ممنوع است و در صورت مشاهده محتوای نامناسب و یا غیر قانونی می بایست این مساله به ناظرین اطلاع داده شود.


رفع مسئولیت :


24. مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها و ... ندارد.

25. مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.

26. کلوپ مینو می تواند بدون توضیح و در هر زمان که صلاح بداند دسترسی یک یا گروهی از کاربران را مسدود نماید و یا تالار، تاپیک و یا پستی را حذف نماید و سابقه حضور در کلوپ مینو برای کاربران حقوقی ایجاد نخواهد کرد. 
  

**
در پایان کلوپ مینو کاربران قانونمدار خود را با ارزش ترین دارایی خود دانسته و تمام تلاش و توان خود را صرف حفظ و ارتقا رضایت ایشان خواهد نمود.

 

ثبت نام در کلوپ مینو به منزله ی موافقت کاربر با تمام این قوانین و التزام وی به رعایت تمام قوانین اعلام شده خواهد بود.

با تشکر مدیریت کلوپ مینو.

 برای ظاهر شدن دکمه ثبت نام، تایید را تیک بزنید.


   


گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان