گروه صنعتی مینو


 • با توجه به اندامتان لباس بپوشید

  تعداد بازدید : 2244 • کاربر فعال
  تعداد پست : 425
             
  سپاس شده  : 164

  فرم بدنتان را ارزیابی کنید

  با توجه به اندامتان لباس بپوشید

  اندام گلابی شکل

  در اینگونه اندامها، ناحیه باسن، لگن و رانها چاق می باشد و در مقابل آن بالاتنه، دورسینه و سرشانه کوچکی قرار دارد.
  بنابراین باید توجه را از قسمت پایین تنه به سمت بالاتنه سوق داد. برای این منظور پوشیدن لباسهای روشن با رنگ های براق به متناسب تر نشان داده شدن این اندامها کمک می کند. گردنبندهای کوتاه، یقه های بزرگ و پوشیدن بلوز اِپُل دار هم می توانند تا حد زیادی توجه را به قسمت بالای بدن افزایش دهند. این افراد باید از پوشیدن بلوزها و کتهایی که درست در برجسته ترین قسمت باسن تمام می شوند، خودداری کنند.
  همینطور بهتراست که از دامن و شلوار با رنگ تیره ومات استفاده کنند و سعی کنند از دامن گلدار و پلیسه دار و یا دارای تزئین استفاده ننمایند.

  اندام گلابی وارونه

  این اندام عکس گروه قبلی است. بنابراین بر عکس گروه قبل، باید توجه و نگاه را از بالاتنه دور نمود. در این اندام فرد دارای شانه و دور سینه بزرگ و پایین تنه کوچک است. برای این منظور شلوارهای دمپاگشاد و دامن های کلوش و دامن هایی که از ناحیه باسن فون یا کلوش می شوند مناسب است.

  اندام سیبی شکل

  قسمت ناهمگون این اندام، قسمت شکم است. این افراد دارای شکم برجسته ای هستند. بنابراین بهتر است از پوشیدن بلوزها و یا کتهای کوتاهی که در قسمت برجستگی شکم تمامی می شوند، خودداری کنند.
  بهترین لباس برای این اندامها، لباسهای راسته هستند. (ولی قطعاً لباسهای شنل مانند، منظور ما نیست.)
  افرادی که اینگونه اندام را دارا می باشند، بهتر است لباسهایی با پارچه های لخت بپوشند. همچنین پوشیدن تونیک استفاده از گردنبند های بلند مناسب است.
  لباسهایی که در قسمت کمر برش دار هستند و استفاده از کمربندهای پهن اصلاً مناسب این نوع اندام نیستند.

  اندام به شکل ساعت شنی (کمر باریک)

  بر طبق آمارها شکل ایکس (یا همان اندام به شکل ساعت شنی یا کمرباریک ) دلخواه ترین اندام در میان خانم هاست. با این وجود، انحنای زیاد در قسمت سینه و باسن نیز با مسائل خاص خود همراه است. اگر لباس های یا تاپ هایی که عرض زیادی دارند را جهت استتار بزرگی سینه ها بپوشید، شما احتمالاً چاقتر از آنچه هستید به نظر خواهید رسید. اگر لباس ها خیلی تنگ باشند شما می توانید نمایانگر مدل یک دختر زیبای دهه ی ۱۹۵۰ باشید و توجه ناخواسته زیادی را جلب کنید. اما موضوع در رابطه با تعادل است.
  هر لباس بلندی که کمربند داشته باشد و کمر شما را متناسب تر نشان دهد ایده آل است. پارچه های براق، نرم، لطیف و ملایم که می توانند به شکل لباس، بلوز و یا دامن باشند مناسب تر به نظر می رسند. لباسی را انتخاب کنید که خط کمر داشته باشد. استفاده از گردن بندهای کوتاه یا متوسط بسیار عالی است. از گردنبندهایی با اشکال گسترده، مستقیم و سخت استفاده نکنید. همچنین استفاده از یقه گرد مناسب این گروه نمی باشد.

  اندام راسته و استخوانی (بیدمشکی)

  این گونه اندامها مربوط به افراد خوش شانسی است که می توانند هر مدل لباسی را بپوشند. این نوع اندام، مدلهای شوهای لباس می باشد.
  (مدل به افرادی می گویند که در شوهای لباس، لباسها را بر تن آنها نمایش می دهند.)پوشیدن بلوز و دامن به این گروه جلوه خوبی می دهد. این گروه می توانند به راحتی لباسهای چهارخانه، راه راه (حتی با راههای افقی) و گلدار (حتی با گلهای درشت) بپوشند. همچنین پوشیدن دامن های چهارخانه با هر قد دلخواه، کت های کوتاه، تاپهای پر تزئین و پیراهنهای پر چین برایشان امکان پذیر است.
  این افراد تنها باید از پوشیدن لباسهای خیلی تنگ و چسبان خودداری کنند.
  تمام نکات بالا راهکارهایی است که می توانند در بهترنمایان شدن اندام و ظاهر ما سودمند باشند. ولی باید بدانیم که اینها قانون محض نیست.
  بنابراین حتی اگردامن یا تاپی با گروه اندام شما سازگار نیست، ولی شما آن را دوست دارید و با پوشیدنش احساس خوبی پیدا می کنید، از مد و قوانین آن پیروی نکنید و سعی کنید آنچه را بپوشید که با آن احساس خوبی دارید. در این حالت به هیچ میوه ای فکر نکنید و شاد زندگی کنید!!!

  ویرایش شده توسط زیبا در تاریخ ۱۵/۵/۱۳۹۷   ۰۸:۰۵
 • کاربر جدید
  تعداد پست : 1
             
  سپاس شده  : 0
  امروزه خرید اینترنتی جزئی از زندگی همه ما شده است، خرید اینترنتی زندگی را راحت تر و انتخاب را بهتر کرده است.
  از آنجا که خرید کردن همراه با چانه زنی هایش است که جذاب میشود، در خرید اینترنتی نیز از این قاعده مستثنا شد نخواهیم بود. اما چگونه؟اینجا است که کد تخفیف ها به یاری ما می شتابند.

  امروزه فروشگاه های اینترنتی برای جذب مشتریان خود کد تخفیف ها یا کوپن های تخفیفی منتشر میکنند، این کد تخفیف ها به چند شکل تخفیف درصدی، کد تخفیف مبلغ ثابت و ارسال رایگان تقسیم بندی میشود و کاربران با استفاده از این کد تخفیف ها مبلغی را از خرید خود کم میکنند.
  از این رو تعدادی زیادی از سایت های ارائه کد تخفیف بوجود آمده اند تا کار ما را راحت تر کنند.
  در صورتی که به دنبال کد تخفیف دیجی کالا و یا فروشگاه دیگری هستید کو تخفیف در خدمت شما است.
 • کاربر جدید
  تعداد پست : 1
             
  سپاس شده  : 0
  کسب درآمد در منزل بهترین راه برای افرادیست که سرمایه زیادی ندارند
 • کاربر جدید
  تعداد پست : 1
             
  سپاس شده  : 0

  از وقتی خرید اینترنتی جایش را در دل ما بازکرده است، کدهای تخفیف هم خیلی آرام و زیرپوستی به جزء جدایی‌ناپذیر لذت‌بخش‌ترین خریدهای اینترنتی تبدیل شده‌اند.اولین ویژگی مهمی که با ورود به سایت پرتخفیف با آن روبه‌رو می‌شوید، دسته‌بندی منظم کد تخفیف است. گر به‌دنبال کد تخفیف دیجی کالا یا اسنپ مارکت هستید یا قصد دارید از سایر سایت‌های اینترنتی فروشِ کالا مثل بامیلو، اکالا، گاج مارکت، تزول مارکت، خوگر، مو تن رو و... ارزان خرید کنید،انکارکردنی نیست که مزه‌ی سفارش ارزان بیشتر از طعم غذا زیر دندان می‌ماند. برای همین هم این روزها استفاده از کد تخفیف اسنپ فود بسیار طرفدار پیدا کرده است.

 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان