گروه صنعتی مینو

• فاصله شما تا موفقیت شغلی چقدر است؟

تعداد بازدید : 2388

• کاربر فعال
    تعداد پست : 425

سپاس شده  : 164

موفقیت شغلی
     آیا از شغلتان ناراضی هستید و آرزو می کنید که ای کاش شغل بهتری داشتید؟ اگر این افکار آزارتان می دهند، زمانی را به خود اختصاص دهید تا دریابید چه عاملی شما را از موفقیت در شغلتان دور نگه داشته است.

فاصله شما تا موفقیت شغلی چقدر است؟

در این آزمون برداشت شما از موفقیت شغلی سنجیده می شود؛ پس با دقت به سوالات پاسخ دهید:

1- به موقع در محل کارم حاضر می شوم.
    الف: به ندرت          ب: معمولا         ج: همیشه

2- به شدت تلاش می کنم تا تمام زمان کاری ام را به کار مشغول باشم و بیکار نمانم.
    الف: به ندرت          ب: معمولا        ج: همیشه

3- همیشه برنامه ریزی می کنم تا ترافیک و دیگر اتفاقات احتمالی موجب نشوند من دیر به محل کارم برسم.

4- بیشتر اوقات در محل کارم احساس خواب آلودگی و کسالت می کنم و حتی گاهی پشت میزم چرت می زنم.

5- با همکاران و رئیسم ارتباط خوبی دارم.

6- تمام دستورهای مافوقم را بدون هیچ اعتراضی می پذیرم و اجرا می کنم، مگر اینکه شرایط مرا وادار به مخالفت یا بحث کند.

7- برای شغلی که اکنون دارم، دانش، مهارت و توانایی لازم را دارم.

8- برای محل کارم احترام و ارزش بسیاری قائل هستم و آن را بسیار دوست دارم.

9- رفتار، گفتار و پوشش من، مناسب و جذاب است.

10- مودب، موقر، بی ریا و بی تکلف رفتار می کنم.

اکنون برای محاسبه امتیازاتتان به هر پاسخ (الف)، یک امتیاز، پاسخ (ب)، دو امتیاز و پاسخ (ج)، سه امتیاز بدهید و در نهایت امتیازاتتان را با هم جمع بزنید.

امتیاز 24 تا 30: شما بیشتر ویژگی هایی را که یک کارفرما برای استخدام نیرو و یا حفظ کارمندانش می پسندد، دارید و به همین دلیل هنگام مصاحبه های شغلی می توانید امیدوار باشید که احتمال پذیرفته شدن شما بسیار بالاست.

امتیاز 17 تا 23: این امتیاز نشان می دهد که شما در حد میانه قرار دارید و در حد معمول هستید. اگرچه از نظر کارفرما در بالاترین و بهترین درجه نیستید، اما در فهرست نیروهایی که باید تعدیل شوند نیز قرار نمی گیرید، مگر در شرایط خاص. شما کارهایتان را به خوبی بسیاری از همکارانتان انجام می دهید و با کمی تلاش بیشتر می توانید موفقیت های بیشتری را تجربه کنید.

امتیاز 10 تا 16: متاسفانه شما بسیاری از ویژگی هایی را که یک نفر برای استخدام شدن و یا ماندن در شغلش نیاز دارد، ندارید و احتمالا مدیر یا کارفرمای شما نیز از این موضوع آگاه است. بهتر است اطلاعات خود را کمی بالاتر ببرید، مطالعه کنید، در اینترنت جست و جو کنید و یا به کلاس های آموزش ضمن خدمت بروید تا بتوانید پله های ترقی را طی کرده و پیشرفت کنید.

ویرایش شده توسط زیبا در تاریخ ۳۰/۴/۱۳۹۵   ۰۸:۰۰
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 507

سپاس شده  : 55
    من شدم ۲۵
  • شماره صفحه
  • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

۰۲۱۴۸۸۳۰

info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان