گروه صنعتی مینو


 • چگونه قدرت فرکانس ها را به دست بگیریم؟

  تعداد بازدید : 928 • کاربر جدید
  تعداد پست : 1
             
  سپاس شده  : 0

  کل جهان و کائنات ما فرکانسی و همه آنچه در زندگی وجود دارد فرکانس خاص خود را دارد و هرفرکانسی که توسط شما به کائنات فرستاده می شود، حتماً پایسخی از جنس همان فرکانس را دریافت می کند.

   

  شما با ارسال هر فرکانس و تکرار آن، اتفاقات و شرایط منطبق با آن فرکانس را دریافت می کنید و وارد مدار خاص آن می شود و ساختن باور بهترین گزینه مقابل روی شماست.

   

  کل کائنات را مانند یک انرژی یا ماده بی فرم و خالصی در نظر بگیرید که تمام آنچه می بینید از آن ساخته شده است و با باورها و باورسازی به آن شکل خاصی می دهید.

   

  با هربار تکرار باور و تجسم آن باعث شکل گیری آن ماده به شکل و ساختار مورد نظر خود می شوید که با ساختن باور و ایجاد فرکانس، جهان را مانند آن چیزی که بهش باور دارید؛ ساخته اید و می سازید.

   

  درواقع خالق اصلی همه چیز زندگی، خود شما هستید.

   

  این قوانین به هیچ عنوان غیرواقعی و توهمی نیست و همه زندگی ما در نتیجه این فرکانس ها بوده است. حتی آیات قرآنی متعددی به تأیید فرکانس و ارتعاش و قانون جذب می پردازد که تأثیر بسزایی آن را به انسان های آگاه به نمایش می گذارد.

   

  به یاد داشته باشید که خداوند نور آسمان ها و زمین است و شما و هرآن چه در آن می بینید، اشعه های آن  نور هستید و خداوند می خواهد این اشعه هایی که مانند خودش و از وجود خودش هستند، هرکدام وظیفه نور یعنی روشنایی را انجام دهند و مانند خودش خالق باشند و باعث ظهور پدیده ها و خواسته های خود شوند.

   

  منبع سایت گروه تحقیقاتی لیمبیکسا

  https://limbicsa.ir/

  چگونه قدرت فرکانس ها را به دست بگیریم؟
 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.   گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان