گروه صنعتی مینو


 • ۳ تست شخصیت شناسی جالب

  تعداد بازدید : 30886 • M.R
  کاربر فعال
  تعداد پست : 649
             
  سپاس شده  : 366

  تست 1

  ۳ تست شخصیت شناسی جالب
 • M.R
  کاربر فعال
  تعداد پست : 649
             
  سپاس شده  : 366

  تست 2

  ۳ تست شخصیت شناسی جالب
 • M.R
  کاربر فعال
  تعداد پست : 649
             
  سپاس شده  : 366

  تست 3

  ۳ تست شخصیت شناسی جالب
 • M.R
  کاربر فعال
  تعداد پست : 649
             
  سپاس شده  : 366

  پاسخ تست 1

  در این مقاله نیم نگاهی داریم به نحوه مشت کردن دست افراد. دست‌تان را قبل از آنکه مطالب مربوطه را بخوانید مشت کنید و نگاهی به شکل مشت‌تان بیاندازید. شبیه کدام شکل است؟

  ✊🏻۱-اگر هنگام مشت کردن انگشت شست روی بند انگشت دوم قرار می‌گیرد:
  شما فردی اجتماعی هستید و خیلی سریع دوست پیدا می‌کنید.با این حال به همه اعتماد ندارید. علاقه خیلی زیادی به شرکت در جشن‌ها و مجالس عمومی ندارید. بیشتر دوست دارید برای خود اهدافی تعیین کنید و برای رسیدن به آنها تمام تلاش خود را به کار بگیرید. بسیار کاری هستید و دوست دارید هر کاری را به صورت تمام و کمال انجام دهید تا از نتیجه کار راضی باشید. در زندگی خصوصی دوستان زیادی دارید اما همه آنها مورد اعتماد شما نیستند. در زندگی عشقی کمی بدبین هستید و می‌ترسید وارد رابطه‌ای شوید که در آن شکست بخورید. با وجود قلب بزرگ و مهربانی که دارید و توانایی‌های زیادی که دیگران در شما سراغ دارند، خودتان به توانایی‌های خود شک دارید و به همین دلیل در اکثر موارد موفق نیستید.


  ✊🏻۲-اگر هنگام مشت کردن انگشت شست روی بند سوم انگشت قرار می‌گیرد:
  شما فردی بسیار مهربان هستید و همیشه دوست دارید به اطرافیان در شرایط سخت کمک کنید. به راحتی می‌توانید از خواسته‌های خود بگذرید. از این خصوصیت شما سوئ‌استفاده‌های زیادی می‌شود با این حال شما همیشه سعی دارید با قلبی باز همچنان به دوستان خوب‌تان یاری برسانید. اخلاق خوب و شوخ طبیعی شما سر زبان‌هاست. هیچ اتفاقی را جدی نمی‌گیرید و به راحتی از آن می‌گذرید. در زندگی زناشویی به دنبال همسری حساس و صادق هستید. همسری که بفهمد شما دوستش دارید و علاقه‌اش را به شما نشان دهد. شما نیز در نشان دادن علاقه‌تان به همسر دریغ نمی‌کنید اما دوست ندارید این کار را جلوی جمع انجام دهید.


  ✊🏻۳-شست دستتان را در مشت‌تان مخفی می‌کنید؟
  شما فردی بسیار اجتماعی هستید که اطرافتان را دوستانی شاد و خوش‌بین پر کرده‎اند. شما فردی بسیار گرم و صمیمی هستید. شخصیت خوب شما افراد مختلفی را به سمت‌تان جذب می‌کند. با وجود شخصیت بیرونی که شما را خوش‌خلق نشان می‌دهد از نظر دورنی فردی بسیار مضطرب هستید و نیاز به فردی دارید تا حامی و مشاور شما باشد. مهربانی ذاتی شما خصوصیتی است که باعث می‌شود به راحتی گول بخورید. برای آنکه ناامید نشوید بهتر است بین افراد صادق و افرادی که نیات بد دارند تفاوتی قائل شوید. در زندگی عشقی شما فردی رمانتیک هستید. روابط سالم و پایدار را دوست دارید و ترجیح می‌دهید مدتی زمان بگذرد تا بتوانید شریک زندگی‌تان را بهتر بشناسید. شما به سادگی عذر خواهی دیگران را قبول می‌کنید و در عشق یا دوستی این موضوع گاه صدمه زننده است. بد نیست در روابط‌‌‌تان کمی سیاست داشته باشید و در برخی شرایط سخت بگیرید.

 • M.R
  کاربر فعال
  تعداد پست : 649
             
  سپاس شده  : 366

  پاسخ تست 2

  ۳ تست شخصیت شناسی جالب
 • M.R
  کاربر فعال
  تعداد پست : 649
             
  سپاس شده  : 366

  پاسخ تست 3

  انگشت شصت شما چه مدلی است ؟

  (شکل a)
  چنین فردی در حد اعلا وفادار است ولی اگر از طرف مقابل بی توجهی ببیند، کاملاً تغییر رویه می دهد و کورکورانه رفتار می کند زیرا همیشه خواستار توجه کردن طرف مقابل به خودش است و این فرد با چنین خلق و خوئی اکثراً طرف مقابل خود را از دست می دهد.
   
  (شکلb)
  فردی که بند بالائی و میانی انگشتش یکسان و یک اندازه باشد ، معمولاً آرام است ولی این آرامش روحی شاید در اوضاع و شرایط متفاوت تغییر کند. چنین فردی به هر چیزی سریع واکنش نشان می دهد و برای کارهای خود به خوبی برنامه ریزی می کند و به همین دلیل به راحتی به اهداف خود می رسد. این فرد عاقلانه رفتار می کند و روابطش با دیگران چندان تغییری نمی کند. چنین فردی تلاش می کند که روابطش را بهتر و بهتر کند ولی به کُندی و آرامی . طرف مقابل نیز همیشه به این فرد احترام می گذارد.
   
  (شکل c)
  فردی که بند پائین انگشتش بلندتر از بندهای دیگر باشد، راستگو و مورد اعتماد است و خصوصیات فراوانی دارد که دیگران را به سوی خود جذب می کند. این فرد انسانی کاردان و بسیار هوشیار و پیش از هر کار و تصمیمی به خوبی فکر می کند. احساسات خود را کنترل و تلاش می کند که احساساتش را از دیگران پنهان کند. پیش از آغاز روابط عاطفی با دیگران به خوبی فکر می کند.

 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان