گروه صنعتی مینو


 • کمک رسانی شرکت صنعتی مینو به سیل زدگان

  تعداد بازدید : 649 • کاربر جدید
  تعداد پست : 42
             
  سپاس شده  : 71

  همزمان با وقوع سیل در استان گلستان و محاصره مردم  شهر آق قلا  در سیلاب، گروه صنعتی مینو  با بسیج امکانات در آغازین روزهای سال جدید با حضور در مناطق سیل زده به یاری هموطنان گلستانی شتافت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان این کمک های انسان دوستانه در راستای تحقق اصل "مسوولیت اجتماعی" از دوم فروردین ماه با بکارگیری بیش از چهل نفر از نیروی انسانی شرکت در دستور کار قرار گرفت و دو هزار بسته غذایی و دو هزار بسته بهداشتی را در قالب دوازده کامیونت شامل هفده محصول در نود و سه قلم بین خانواده بزرگ مینو در  مناطق سیل زده شهرستان آق قلا توزیع شد.

  بر پایه این گزارش بسته های اهدایی با مشارکت گروه صنعتی مینو، شرکت چین چین، شرکت غنچه، شرکت پارس و شرکت بیتا که تامین کنندگان کالایی شرکت قاسم ایران می باشند  که تمامی محصولات در شعبه قاسم ایران گرگان در قالب چهار بسته غذایی و بهداشتی بسته بندی شدند و به وسیله قایق موتوری، تراکتور و خودروهای شاسی بلند هلال احمر بر اساس نیازسنجی ستاد مدیریت بحران استان گلستان توزیع شدند.

  گفتنی است عملیات ارسال محموله های امدادی، بسته بندی و توزیع از دوم تا هشتم فروردین در روستاهای اطراف آق قلا و گومیشان در دستور کار قرار گرفت.

   

 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.   گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان