گروه صنعتی مینو


 • تشخیص شخصیت افراد از گروه خونی

  تعداد بازدید : 1953 • کاربر فعال
  تعداد پست : 425
             
  سپاس شده  : 163

  گروه خونی o
  افرادی صادق،خوشبین وپرانرژی هستند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند. برای رسیدن به هدف قدرت و تحمل خوبی دارند.مثبت اندیش،آرام و باثباتند و در برابر صداقت بسیارحساسند.رک گو،رهبر و متمرکزند.

  گروه خونی A
  افرادی محتاط در تصمیم‌گیری، بدبین و بسیار حساس هستند و مایلند مسائل را به دو گروه سیاه و سفید تقسیم کنند.قانون مدار،صبورومقاوم ،به آینده بسیار بدبینند و براحتی می‌توانند ظاهر آرامی از خودشان نشان دهند، حتی اگر عصبانی باشند. به نظرات دیگران بسیار اهمیت می‌دهند. اگر قلبشان بشکند، به سختی التیام می‌یابد. آنها بسیار مسئولند و همواره خطی بین کار و تفریح می‌کشند. آنها معتقدند که در مسائل دینی و اخلاقی می‌توان به کمال رسید.

  گروه خونی B
  افرادی سرکش که سریع تصمیم‌گیری می‌کنند ، قابل انعطافند و چندان به قوانین اهمیت نمی‌دهند. به مسائل علمی و اکتشافات علاقه فراوانی دارند. صبور و اهل رقابت نیستند.معقول و خونسردند و درعین بامزگی، بسیار خجول هستند. از بیان ایده‌های جدید نمی‌هراسند. از مورد انتقاد قرار گرفتن ترسی ندارند. از انجام کاری به مدت طولانی خسته و دلزده نمی‌شوند. براحتی می‌توانند خاطرات گذشته را فراموش کنند. خلاق و مبتکر بوده و بین کار و تفریح نمی‌توانند مرزی قائل شوند.


  گروه خونی AB
  افرادی رومانتیک و احساساتی هستند و به شدت فعالند. در تجزیه و تحلیل مسائل بسیار ماهرند. در نقد موضوعات مختلف بسیار منصف‌اند. درموقع لزوم نمی‌توانند سریع تصمیم بگیرند. برای سخت کار کردن و صبور بودن باید سعی کنند. درباره‌ی گذشته حساس.فهمیند ولی مسئولیت پذیر نیستند.خونسردندوحالات روحی آنها خیلی سریع تغییر می‌کند. می‌توانند در آنِ واحد چند کار را با هم انجام دهند و هنرمندند.

  ویرایش شده توسط زیبا در تاریخ ۱۰/۳/۱۳۹۶   ۰۹:۵۴
 • کاربر فعال
  تعداد پست : 629
             
  سپاس شده  : 231
  چقده درسته من o هستم
 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان