گروه صنعتی مینو


 • اسنک سین بیوتیک،جدید و مفید

  تعداد بازدید : 1912 • کاربر فعال
  تعداد پست : 629
             
  سپاس شده  : 231

  اسنک سین بیوتیک

  اسنک سین بیوتیک،جدید و مفید

  برای توضیح اینکه  سین بیوتیک  چی هست باید با دو مفهموم پروبیوتیک و پری بیوتیک آشنا باشیم چون از ترکیب این دو سین بیوتیک تولید میشه 17


  پروبیوتیك‌ها چه هستند؟

  پروبیوتیك‌ها، باكتری‌های سودمند فلور میكروبی دستگاه گوارش هستند. یك و نیم كیلوگرم از وزن بدن هر انسانی را باكتری‌ها تشكیل می‌دهند، البته تمام این باكتری‌ها سودمند نیستند. بسیاری از مشكلات به‌ویژه مشكلات گوارشی و گاه آلرژی‌ها زمانی ایجاد می‌شوند كه جمعیت پروبیوتیك‌ها یا همان باكتری‌های سودمند فلور میكروبی دستگاه گوارش ما كاهش می‌یابند.

  پری بیوتیك‌ها چه هستند؟
  پری بیوتیك‌ها غذای پروبیوتیك‌ها هستند. مصرف مداوم این تركیبات می‌تواند به رشد باكتری‌های سودمند دستگاه گوارش یا پروبیوتیك‌ها كمك شایانی كند. جالب است بدانید كه موز، عسل، مارچوبه، كنگر فرنگی، سیر و پیاز حاوی پری بیوتیك‌ها هستند.

  سین بیوتیك چیست؟

  به محصولاتی كه هم شامل پروبیوتیك‌ها (باكتری‌های سودمند) و هم شامل پری بیوتیك‌ها (غذای پروبیوتیك‌ها) باشد، سین بیوتیك گفته می‌شود.

  خوب خوبه که با افتخار میتونیم خدمتتون اعلام کنیم که اسنک جدید و بسیار با کیفیت و مفید به نام اسنک سین بیوتیک در گروه صنعتی مینو تولیدش آغاز شده که مصرفشو به تمام شما عزیزان که دنبال تغذیه سالم خانواده هستین پیشنهاد میکنیم 39 این محصول علاوه بر خاصیت سین بیوتیک که در بالا ذکر شد، فیبردار هست و با رنگ طبیعی تولید میشه17

  ویرایش شده توسط لیلا در تاریخ ۱۴/۶/۱۳۹۶   ۱۰:۲۲
 • کاربر فعال
  تعداد پست : 59
             
  سپاس شده  : 0
  خیلی عالی
 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان