گروه صنعتی مینو

• ژله هندوانه مخصوص شب یلدا

تعداد بازدید : 1290

• کاربر فعال
    تعداد پست : 583

سپاس شده  : 226

سلام روز بخیر یکی از ایده های شب یلدایی برای شما ژله هندوانه داخل لیوان یکبار مصرف4دیگه نیازی به قالب هم نیست احتیاجی به چرب کردن هم نداره فقط باید با احتیاط کاغذ دورشو جدا کنید ازش این پست هم عکس از مراحلش کامل شده اش پست بعدی 🤗   ژله رو هم مثل قبل با ماست درست کردم میتونید با بستنی یا خامه هم درست کنید
    من برای شش لیوان پر که درست کردم دو بسته ژله انار رو با دو لیون ابجوش بن ماری کردن و یک لیوان ماست اضافه کردم و خوب مخلوط کردن و نصف بیشتر لیوان هارو پر کردم و گذاشتم یخچال تا نیم بند بشه بعد یه بسته ژله آلوورا رو با یک لیوان ابجوش بن ماری کردم و نصف لیوان ماست بهش زدم و روی ژله انار ریختم ژله سبز رنگ هم به همین روش یک بسته استفاده کردم و بعد گذاشتم یخچال وقتی خوب بست کناره ی لیوان رو برش بزنن و اروم ازش جدا کردم میتونید به همین آسونی ژله های تک نفره هندوانه ای داشته باشید.

ژله هندوانه مخصوص شب یلداژله هندوانه مخصوص شب یلدا

ژله هندوانه مخصوص شب یلدا

ژله هندوانه مخصوص شب یلدا 

ویرایش شده توسط لیلا در تاریخ ۲۰/۹/۱۳۹۶   ۰۹:۴۴
  • شماره صفحه
  • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
leftAds

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

۰۲۱۴۸۸۳۰

info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان