گروه صنعتی مینو

• پیشنهاد مینو برای زنگ تفریح دانش آموزان

تعداد بازدید : 3237

• کاربر جدید

سپاس شده  : 148

پیشنهاد مینو برای زنگ تفریح دانش آموزان

همیشه این موضوع که بچه هامون برای زنگ تفریح  مدرسه چه خوراکیهایی با خودشون ببرن که  هم دوست داشته باشن و هم براشون مفید باشه یکی از دغدغه های اصلی ما مادرهاست.  من روی تغذیه دخترم خیلی حساسم و میدونم که تمام مادرها هم مثل من هستن. بخاطر همین به نظرم رسید که یه پیشنهاد بهتون بدم که در کنار لقمه های خوشمزه ای که برای بچه ها درست می کنین، این خوراکیها هم بتونه بهشون کمک کنه ، مطمئناً بچه ها هم خیلی دوسشون دارن و از تنوع توی خوراکیهای مدرسشون استقبال می کنن، یکی از این خوراکیهای خوشمزه شیرینی خرمایی کوکر هست که با یک لایه خرما به بچه ها کلی انرژی میده (راجع به فواید خرما هم که خودتون از من بهتر می دونین). یکی دیگه از اونها هم میتونه ساقه طلایی سه عددی باشه که حاوی مقدار زیادی فیبر و سبوس گندم هست. خوشحال میشم که به من از تجزبیاتتون تو این زمینه بگین . تو پستها منتظر پیشنهاداتون هستم.

پیشنهاد مینو برای زنگ تفریح دانش آموزان پیشنهاد مینو برای زنگ تفریح دانش آموزان
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 120

سپاس شده  : 77
    کوکر تغذیه ای سالم و خوشمزه س واسه بچه ها . دختر من که طعمش رو خیلی دوست داره .
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 630

سپاس شده  : 103
    ممنون از پیشنهاد خوبتون، به همراه شیر و میوه تغذیه مناسبیه ....برای خانم های شاغل که در هفته فقط چند روز میتونن برای فرزندانشون ساندویچ خانگی و سالم درست کنن عالیه
  • کاربر جدید

سپاس شده  : 148
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 509

سپاس شده  : 55
  • شماره صفحه
  • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

۰۲۱۴۸۸۳۰

info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان