گروه صنعتی مینو

• ویفر تک تک مینو یک دنیا نوستالژی و خاطره

تعداد بازدید : 3029

• کاربر فعال
    تعداد پست : 626

سپاس شده  : 226

تک تک یه دنیاااااااااا حس خوب و قشنگ برای من داره8888 از وقت یادمه تک تک تو ویترین مغازه ها بوده و برای زنگ تفریح تو کیف مدرسه ام و واسه عصرونه رو میز خونه6 دهه شصتی ها یادشونه....زمانیکه ما کوچیک بودیم اندازه الان تنوع محصول غذایی زیاد نبود 12 ویترین مغازه ها محدود بود به چند تا محصول...خصوصا در مورد محصولات ایرانی33 ازهمون زمان تک تک بود و الان کسی از دوره ما نیست که باهاش خاطره نداشته باشه...یه ویفر شکلاتی سبک و شیرین مناسب چاشت و عصرونه18 1818 

شما هم نظرتون و خاطراتتون از ویفر تک تک رو بگید تا با هم خاطره بازی کنیم 1

ویفر تک تک مینو یک دنیا نوستالژی و خاطره  

ویرایش شده توسط لیلا در تاریخ ۶/۳/۱۳۹۶   ۰۹:۰۳
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 509

سپاس شده  : 55
    تک تک عالی بود، بنظرم الان کیفیت سابق رو نداره یا شایدم بقول شما تنوع زیاد شده، چندبار دیدم و خریدم و یاد گذشته ها افتادم. یادش بخیر ،،، بنظرم دلیل اصلی خاطره شدن اینها این بود که دلها خوش بود و دوستیها ماندگار
  • کاربر جدید
    تعداد پست : 41

سپاس شده  : 71
    کلوب مشتریان مینو
    Alireza64 : 
    تک تک عالی بود، بنظرم الان کیفیت سابق رو نداره یا شایدم بقول شما تنوع زیاد شده، چندبار دیدم و خریدم و یاد گذشته ها افتادم. یادش بخیر ،،، بنظرم دلیل اصلی خاطره شدن اینها این بود که دلها خوش بود و دوستیها ماندگار
    کلوب مشتریان مینو

618

• کاربر فعال
    تعداد پست : 417

سپاس شده  : 158
    تک تک جان
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 509

سپاس شده  : 55
    دوتاییش واقعا خوبه، چهارتاییش عالی 😊
  • کاربر جدید
    تعداد پست : 2

سپاس شده  : 1
    يادش بخير چه زود گذشت
    اون زمان واسه من تك تك آرزو بود بيسكويت نوستال ژي من كارمالاي مستضعفين بود، نه رنگارنگ برعكس كاملا بي رنگ و رياو خوشمزه بود
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 59

سپاس شده  : 0
    تک تک هم بعد از رنگارنگ جز محصولات پر طرفدار مینو است
  • شماره صفحه
  • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

۰۲۱۴۸۸۳۰

info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان