گروه صنعتی مینو

• محصولات وگان مینو

تعداد بازدید : 673

• کاربر جدید
    تعداد پست : 0

سپاس شده  : 0

سلام دوستان بهتر از جان6

اینجانب میخواستم همین جا به صورت رسمی اعلام وگان (vegan) بودن کنم39

اولش فرق vegeterian و vegan رو بگم : افرادی گیاهخواری که گوشت هیچ جانوری رو نمیخورن vegeterian هستن و افرادی که علاوه بر گوشت جانوران هیچ فرآورده ی جانوری هم مثل شیر و تخم مرغ نمیخورن vegan هستن.5

میدونی چرا گیاهخوار شدم چون ایده من اینه که چرا باید واسه سیر کردن خودمون جون یکی دیگرو بگیریم یا یه بچه رو از مادرش جدا کنیم.28

جدا از اینا ما هر نوع پروتئین یا ویتامین و املاحی که نیاز داشته باشیم میتونیم از گیاهان تامین کنیم و عذاب وجدان نداشته باشیم.

خوبه بدونین من تنها نیستم ؛ ما یعنی من و چند تا از دوست های vegan دور هم جمع شدیم  و یک کمپین باحال راه انداختیم کارمونم اینه که میریم زیر پست های اینستاگرام شرکت های تولیدی و ازشون میخواهیم که محصولات vegan تولید شده خودشان را معرفی کنند.شعار این کمپین هم #ویگن_چی_داری؟ هست33

اگر دوست دارین به این کمپین بپیوندید.

و نکته قابل توجه صحبتام اینه که شرکت مینو که از بچگی با محصولاتش خاطره داریم یکی از کارخانه  های تولیدی هست که به این کمپین پیوست و در پست اینستاگرام خودش به آدرس https://www.instagram.com/minoo.group/ محصولات بسیار مفید و خوشمزه خرمایی رو معرفی کرد. 56

من و دوستام خیلی از این موضوع خوشحالیم .مرسی مینو جاااااان40

• کاربر جدید

سپاس شده  : 148
    این محصولات عالین من عاشق ارده شیره هستم
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 74

سپاس شده  : 25
    واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ نمیدونستم از این محصولات هم دارین؟!!!!!!!
  • شماره صفحه
  • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

۰۲۱۴۸۸۳۰

info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان