گروه صنعتی مینو


 • قند خرما

  تعداد بازدید : 3846 • کاربر جدید
             
  سپاس شده  : 148

  كاربردهاي قند خرما:

  1-      قند مايع خرما در توليدات طبقات مهم غذائي از قبيل آب ميوه هاي طبيعي، بستني‌ها ، فرآورده هاي لبني فرآورده‌هاي نانوائي‌ ، انواع نوشيدني‌ها ، نوشيدني‌هاي مخصوص ورزشكاران و ... كاربرد دارد و باتوجه به قندهاي موجود در آن مي تواند بهترين جايگزين براي شربت باشد.

  قند خرما

  2-      قند خرما بهترين شيرين كننده براي كارخانجات صنايع غذايي به دليل مزاياي بي‌شمار آن از جمله قيمت مناسب در مقايسه با انواع مشابه مانند عسل ، مزه شيريني بهتر و بيشتر مي باشد. 

  3-      با توجه به روند توليد نوشابه در جهان اين نكته حائز اهميت است كه توليد قند خرما انقلاب بزرگي را در توليد نوشابه به وجود آورده است. چنانكه اكثر توليدكنندگان نوشابه در جهان تمايل به استفاده از قند خرما به عنوان ماده شيرين كننده دارند

   

  4-      اين فرآورده مي تواند در ساخت نوشيدني‌هاي انرژي‌زا و ايزوتونيك ، فرآورده‌هاي پخت (كيك و محصولات قنادي و نانوايي) ، فرآورده هاي لبني و ساير صنايع به كا ر ‌رود و به عنوان جانشين مناسبي براي HFCS در نوشابه و آبميوه باشد. در بستني به علت كاهش نقطه انجماد‌، در تشكيل كريستال‌هاي ريز كمك مي‌كند. 

  5-      تركيب قندي ، قند مايع خرما مخلوطي از فروكتوز و گلوكز همانند عسل مي باشد . قند خرما سبب بهبود وضع فشار مايعات بدن ( به دليل پايين بودن سديم به پتاسيم ) مي‌شود. به دليل بالا بودن ميزان فروكتوز  (قند مخصوص افراد ديابتي كه در توت خشك وجود دارد) مي‌توان قند مايع خرما را جايگزين مقدار قند مصرفي مجاز فرد ديابتي كرد چراكه فروكتوز قندي است كه متابوليسم آن مستقل از انسولين صورت مي‌گيرد . از طرف ديگر قند خرما سرشار از پتاسيم است در حالي كه مقدار سديم آن پايين است و براي كساني كه رژيم پايين به آنها توصيه مي شود ، مناسب است.
  قند خرما

  6-   قند موجود در خرما بلافاصله پس از مصرف جذب شده و به انرژي تبديل مي‌شود . خرما براي رفع خستگي مزمن و كم خوني بدليل وجود آهن فراوان و وجود مقادير زياد فيبر و پتاسيم مفيد مي‌باشد. خرما حاوي انواع ويتامين هاي گروه ب  مي باشد كه در سلامت اعصاب و دستگاه گوارشي بسيار موثر است. خرما اشتها آور و تميز كننده كبد و كليه مي باشد. لازم به توضيح است  كه قند مايع خرماي توليد شده در كارخانه مینو فارس داراي تمامي خواص خرما مي باشد.


   

  ویرایش شده توسط بهار در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۴   ۱۱:۲۱
 • کاربر جدید
  تعداد پست : 19
             
  سپاس شده  : 8
 • کاربر جدید
  تعداد پست : 8
             
  سپاس شده  : 8
  به جای این همه قند وشکرمصنوعی و مضراتش بهتره ازهمچین چیزایی استفاده کنیم
 • کاربر فعال
  تعداد پست : 509
             
  سپاس شده  : 55
  خیلی بهتره اگر جایگزین قند و شکر میشد
 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان