گروه صنعتی مینو

• دســــر شکلاتی با پم پم

تعداد بازدید : 2072

• کاربر فعال
    تعداد پست : 630

سپاس شده  : 103

امروز میخام یه دسر شکلاتی خیلی خیلی خوشمزه و آسون رو بهتون آموزش بدم...اینکه میگم خوشمزه واقعا خوشمزه اس
    این دسرو از یکی از دوستان گلم یاد گرفتم تا حالا چندین بار برای مهمونی های مختلف درست کردم ..هربارم همه کلی تعریف کردن..منم کلی ذوق کردم...من برای مهمونی هام معمولا تو پیرکس درست میکنم

کیک لایه ایی پم پم  ۸ عدد-خامه صبحانه ۳ عدد-پودر کاکائو  شوکوپارس ۴ ق غ-شکر در حدود یک تا دو قاشق غذاخوری-شیر به مقدار لازم- شکلات تخته ای رسیتال  برای تزیین استفاده کنید.

طرزتهیه:تمام پم پم ها رو با چنگال کاملا پودر کنید.خامه ها و پودر کاکائو و شکر رو اضافه کنید و بهم بزنید.
    این مواد و بریزید تو میکسر و شیر رو اضافه کنید( شیر به مقداری که غلظت مواد مثل ماست چکیده بشه )
    مواد رو بریزید تو ظرف سرو دسر و بزارید یخچال- ( ۳ تا ۴ ساعت) وقتی کاملا بسته شد از یخچال در بیارید و شکلات  رو رنده کنید برای تزیین.
    مزه این دسر برای کسانی که طعم شکلات رو دوست دارن فوق العاده اس..

دســــر شکلاتی با پم پم

ویرایش شده توسط آتن آ در تاریخ ۲۳/۸/۱۳۹۴   ۰۸:۴۶
leftAds
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 120

سپاس شده  : 77
    چقدر ساده و سریع
  • کاربر جدید

سپاس شده  : 148
    چه دسر ساده و به نظر خوشمزه ای، حتما امتحانش می کنم
  • کاربر فعال
    تعداد پست : 514

سپاس شده  : 55
  • شماره صفحه
  • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
leftAds

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

۰۲۱۴۸۸۳۰

info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان