گروه صنعتی مینو


 • بیسکوئیتهای خانواده ساقه طلایی، میان وعده ای مناسب برای دانش آموزان

  تعداد بازدید : 815 • کاربر جدید
             
  سپاس شده  : 148


  بیسکوئیتهای خانواده ساقه طلایی، میان وعده ای مناسب برای دانش آموزان

  آیا بیسکویت یک میان وعده مناسب برای دانش آموز محسوب می شود؟ در میان انواع و اقسام بیسکویت های کرم دار، سبوس دار، رژیمی، ویفری، شکلاتی و کراکرنمکی کدام یک ارزش تغذیه ای بیشتری دارد؟ اینها سوالاتی است که این روزها اغلب خانواده هایی که بچه مدرسه ای دارند از کارشناسان و متخصصان علوم غذایی می پرسند. متخصصان تغذیه بیسکویت های ساده کم کالری و فیبردار را جزو میان وعده های سالم به حساب می آورند، اصلاً در برخی از رژیم های غذایی خوردن چند عدد بیسکویت توصیه می شود.
  بیسکوئیتهای خانواده ساقه طلایی، میان وعده ای مناسب برای دانش آموزان

  بيسكويت ساقه طلایی يكي از انواع مختلف بيسكويت محسوب مي گردد كه به دليل مرغوبيت و ارزش تغذيه ای آن از طرفداران زيادی برخوردار بوده است. اين محصول در كشورهاي اروپایی دايجستيو نيز خوانده می شود به دليل دارا بودن سبوس و عصاره مالت همواره مورد استقبال مصرف كنندگان زيادی می باشد. توليد ساقه طلایی يكی از افتخارات شركت مينو بوده و می باشد اين شركت همواره سعی دارد با حفظ و بهبود كيفی اين محصول بتواند پاسخگوی خيل وسيع مصرف كنندگان آن گردد. اين محصول يكی از معدود محصولات صنايع آردی است كه در آن از طعم دهنده های مصنوعی استفاده نمی شود.
  بیسکوئیتهای خانواده ساقه طلایی، میان وعده ای مناسب برای دانش آموزان

  مشخصه اصلی ساقه طلایی مینو سبوسدار بودن آن است و به همین دلیل مقدار فیبر موجود در بیسکوئیت ساقه طلایی بسیار خوب است و بیسکویت های فیبردار نیاز بدن به فیبر را تأمین می کنند و باعث سیری می شود. یکی از محصولات پرطرفدار شرکت مینو، بیسکوئیت کرم دار ساقه طلایی است، که علاوه بر حفظ تمامی خواص بیسکوئیتهای ساقه طلایی برای افرادی که ذائقه شیرینتری دارند تولید شده است تا از طعم شیرنش لذت ببرند و یه پیشنهاد مناسب هست برای میان وعده دانش آموزان که میتواند در کنار خواص مفید آن انرژی لازم را در طول روز برای آنان تامین کند.

    بیسکوئیتهای خانواده ساقه طلایی، میان وعده ای مناسب برای دانش آموزان

  ویرایش شده توسط بهار در تاریخ ۲۵/۷/۱۳۹۶   ۱۰:۰۰
 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان