گروه صنعتی مینو


 • استفاده از گل های مصنوعی در دکوراسیون داخلی

  تعداد بازدید : 2214 • کاربر فعال
  تعداد پست : 630
             
  سپاس شده  : 106

  دکوراسیون داخلی منزل نقش بسیار مهمی در زندگی هر فردی دارد چرا که رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون و نوع وسایل قرار داده شده در دکوراسیون منزل تأثیر بسیار مهمی در روحیه افراد دارد. وقتی پای رابطه روحیه با نوع دکوراسیون خانه به میان می آید خیلی از افراد فکر می کنند که باید از وسایل گران قیمت و آنچنانی استفاده کرد و یا کار طراحی دکوراسیون را باید به افراد حرفه ای سپرد و افکاری دیگر از این قبیل. اما واقعیت چیزی دیگر است و نیازی به این افکار نیست و شما می توانید با کمترین هزینه و حتی با استفاده از وسایل دم دستی که فکر می کنید موردِ استفاده ای ندارند و یا زمان مد آنها گذشته است بهترین و شیک ترین دکوراسیون و چیدمان داخلی را داشته باشید. یکی از مواردی که در این خصوص می توان نام برد گل های مصنوعی هستند که تقریبا میشه گفت که همه ما در انواع مختلف گلهای مصنوعی در خانه هایمان داریم و برخی اوقات بلا استفاده در گوشه کمد قرار گرفته اند اما ما در این مطلب از پورتال تاروت رنگی برای شما ایده هایی برای به کارگیری گلهای مصنوعی در خانه را بیان کرده ایم که اگر آنها را مد نظر داشته باشید مطمئن باشید به دکوراسیونی متفاوت دست می یابید که با کمترین هزینه ممکن صورت گرفته است.

  اولین ایده: سرویس بهداشتی و گل های مصنوعی

  یکی از مکان هایی که می توان در آن از گل های مصنوعی بهره برد، سرویس های بهداشتی هستند. دکوراسیون داخلی این فضا به دلیل مسائل بهداشتی معمولا به رنگ سفید است و این گل و گلدان ها؛ هم می تواند بر زیبایی این فضا بیافزاید و هم یکنواختی دکوراسیون داخلی آن را از بین ببرد. گلدان ها و گل هایی که در این فضا مورد استفاده قرار می گیرند بسته به دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی خانه تان هستند. ولی بهتر است در چنین فضاهایی از گلدان هایی با ارتفاع کوتاه و شاخه گل هایی متناسب با ارتفاع گلدان تهیه شود.

  استفاده از گل های مصنوعی در دکوراسیون داخلی

  اگر وقت ندارید که هر روز گل روی کنسول ورودی خانه را عوض کنید، از گل های مصنوعی استفاده کنید

  دومین ایده: گلدان های مصنوعی روی میز کنسول ها

  اگر وقت آن را ندارید که هر روز گل روی کنسول ورودی خانه را عوض کنید، به جایش از یک گلدان و گل های مصنوعی استفاده کنید. این کار باعث می شود تا همیشه موقع ورود و خروج از خانه طراوت و نشاط و شادابی این گل ها همراه تان شود. برای کنسول ورودی های خانه اگر از گلدان های دایره ای و شاخه های بلند استفاده کنید جلوه گری آن ها بیشتر خواهد بود. سعی کنید شاخه های مصنوعی ای که انتخاب می کنید از نوع پر کار و پر جزییات باشد تا بیشتر به چشم بیاید.

  استفاده از گل های مصنوعی در دکوراسیون داخلی

  به جای خاک از میوه هایی مانند سیب یا لیمو برای نگه داری شاخه ها درون گلدان استفاده کنید

  سومین ایده: گل های مصنوعی روی اپن آشپزخانه

  اگر نمی دانید که روی کانتر آشپزخانه تان را با چه چیزی تزیین کنید ما به شما می گوییم که یک گلدان گل مصنوعی می تواند حسابی چهره آن را دگرگون کند و حتی شما را ترغیب کند تا از فضای کانتر آشپزخانه تان بیشتر استفاده کنید و همین این گلدان های روی کانتر انگیزه شما را هم برای انجام کارها در آشپز خانه بالا می برند. این گلدان ها می توانند از نوع گلدان های بلوری پایه بلندی باشند که شاخه های بلند تر از خودشان را درون خود نگه می دارند. برای این که گلدان های بلوری تان بیشتر با دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان جور در بیاید به جای خاک مصنوعی از میوه هایی مانند سیب یا لیمو برای نگه داری شاخه ها درون گل دان استفاده کنید.

  استفاده از گل های مصنوعی در دکوراسیون داخلی

  این گل ها همیشه نشاط و شادابی میز غذاخوری شما را حفظ می کنند

  چهارمین ایده: گل های مصنوعی روی میز غذاخوری

  میز غذاخوری بهترین گزینه برای قرار گرفتن گلدانی از گل های مصنوعی است. این گل ها همیشه نشاط و شادابی میز غذاخوری شما را حفظ می کنند. برای این که دید افراد موقع غذاخوردن دچار مشکل نشود و این گلدان ها هم برای دسترسی پیدا کردن به انواع و اقسام ظرف و ظروف مشکل ایجاد نکنند از گلدان های پایه کوتاه با شاخه گل های کوتاه استفاده کنید. اصلا می توانید یکی از ظرف های زیبایتان را روی میز بگذارید یک اسفنج توپی که معمولا در گل فروشی ها پیدا می شود را درون آن گذاشته و شاخه گل ها را درون آن فرو کنید تا زیبایی همیشگی مهمان میز غذای تان شود.

  استفاده از گل های مصنوعی در دکوراسیون داخلی

  از گل هایی که حکم چراغ های روشنایی رومیزی دارند برای دکوراسیون خانه استفاده کنید

  پنجمین ایده: گلدان های مصنوعی، چراغ های رومیزی برای دکوراسیون داخلی

  اگر چرخی بین مغازه ها بزنید حتما می توانید گلدان های گل مصنوعی ای را پیدا کنید که حکم چراغ های روشنایی رومیزی دارند. این چراغ ها می توانند شکل های مختلفی داشته باشند. پایه بلند، پایه کوتاه، چاق، لاغر و یا هر آن چه که شما می پسندید. هم چنین این چراغ ها قابلیت این را دارند که در هر فضایی مورد استفاده قرار بگیرند. از آشپزخانه گرفته تا اتاق خواب ها و اتاق نشیمن.

  استفاده از گل های مصنوعی در دکوراسیون داخلی

  گلدان گل های مصنوعی را می توانید روی جاکفشی ها هم جانمایی کنید

  ششمین ایده: گلدان گل های مصنوعی رو جاکفشی ها در دکوراسیون منزل

  گلدان گل های مصنوعی را می توانید روی جاکفشی ها هم جانمایی کنید. برای جاکفشی های با ارتفاع کوتاه گلدان های پایه بلند و کمی کشیده و برای جاکفشی های بلند هم می توانید گلدان های کوتاه و کمی چاق و گرد در نظر بگیرید تا این تضاد باعث شود تا بیشتر به چشم بیاید.

  استفاده از گل های مصنوعی در دکوراسیون داخلی

  میزها معمولا از گلدان های مصنوعی برای ایجاد هماهنگی بصری میان اجزای میز استفاده می شود

  هفتمین ایده: میز غذاهای رسمی و گلدان های گل مصنوعی

  چند پاراگراف بالاتر راجع به گلدان های مصنوعی روی میزهای غذا صحبت کردیم. حالا هم می خواهیم همین ایده را برای میزهای کمی رسمی تر هم بررسی کنیم. در این گونه میزها معمولا از گلدان های مصنوعی برای ایجاد هماهنگی بصری میان اجزای میز غذا استفاده می شود همچنین در برخی از مواردی که احتمال آلرژی داشتن  افراد هم وجود دارد از گل دان های گل مصنوعی استفاده می شود.

  استفاده از گل های مصنوعی در دکوراسیون داخلی      

  ویرایش شده توسط آتن آ در تاریخ ۲۶/۱۰/۱۳۹۴   ۱۰:۲۰
 • شماره صفحه
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.

گروه مینو در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

    آدرس : تهران - کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج - ساختمان مینو

    ۰۲۱۴۸۸۳۰

    info@minoogroup.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی مینو می باشد © | طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان